Keşif ve Projelendirme

Dalgıç İnşaat olarak tecrübeli saha ekiplerimizin çalışmaları ile tüm proje alanlarının rölevelerini alınmakta ve detaylı keşif yapılmaktadır. Saha ekibimiz, öngörülü bir yaklaşımla olası riskleri tespit edecek ve proje ekibinin sahadaki temsilcisi olarak onlara destek verecek eğitim ve yeterliliktedir.

Her detayı düşünülmüş, alana özel projelendirmelerle her noktada aynı standart ve detaylarda uygulanmasını sağlayan güçlü teknik kadromuz; müşteri istek ve taleplerini mevcut uygulama altyapıları ile doğru bir şekilde harmanlanmasını bu sayede memnuniyet oranını arttırmaktadır . Dalgıç İnşaat olarak, kendi alanımızdaki bilgi birikimini ve teknik altyapıyı kullanarak müşterilerimize her zaman kaliteli mühendislik hizmeti vermeyi hedeflemekte, bu hedef doğrultusunda mümkün olan en ekonomik çözümleri sunmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Gerek müşterilerimize, gerek tedarikçilerimize tüm bilgi birikimimizi projenin en başında aktararak, iş teslim süreçlerinde beklenmeyen aksaklıkların oluşmaması adına projenin her aşamasında Dalgıç İnşaat olarak danışmanlık hizmeti sunmaktayız.